KAUZA K11 - BEZ CENZURY

Kdokoliv, cokoliv má na srdci / Feel free to leave a message
Užívateľov profilový obrázok
nalkirk
Dátum registrácie: Pondelok, 17. Augusta 2015, 15:33
Kontaktovať užívateľa:

KAUZA K11 - BEZ CENZURY

Príspevokod užívateľa nalkirk » Streda, 9. Mája 2018, 07:31

Tato diskuze je o kauze K11 nebo-li MAKAKA bez cenzury, takže klidně vyjádřete své názory dle libovůle.
Nicméně dle toho kam se bude diskuze ubírat, je možné že s toho bude bulvár. ALE co yb jsme pro K11 neudělali že?
Takže koho to uráží, tak ať raději dál nečte.

makak.jpg
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
velitel klanu -LCP-

Paul

Re: KAUZA K11 - BEZ CENZURY

Príspevokod užívateľa Paul » Streda, 9. Mája 2018, 14:24

Tak jak se nám kauza vyvíjí můžeme sledovat prvotní snahu wg staffu standardizovat celou kauzu stylem "jakože vyšetříme/prošetříme" , vyslovit rezultát (očištění) a následně použít otevřenou formu síly proti komunitě formou až "výhružného" sdělení nekompetentní ivany. dále tvoření absurdních důvodů a ještě absurdnějších videí kájíčkem, to vše za účelem umlčet komunitu, předhodit zástupné argumenty, které tak maximálně zmatou tu část lidí, kteří neví a jen věří.
Když se začala objevovat další videa, poukazující minimálně na silně nestandardní chování zaměřovače a vyšly najevo i jiné skutečnosti strany wg staffu, začalo se ignorovat a cz staff se stal neviditelným.
Po vydání videa Shedem a následně i peacem ohledně turnaje kovadliny 99, kde prokazatelně používal mod na zobrazení padlých stromů a překážek, začala se uplatňovat tvrdá cenzura, vlákna mazat a zamykat.
Začalo to zamknutým vláknem s prokázaným modem na padlé překážky a to i přesto, že toto vlákno neporušovalo žádná pravidla fora, ani pseudopravidla ivany pod původním vláknem ke kovadlině99, které se vztahovalo k jinému a už wg staffem zahlazenému "podvádění" ve hře.
To rozzuřilo oprávněně komunitu a CENZURA se rozjela naplno.

Jen díky nepolevující síle lidí na foru a jako snaha o částečné uklidnění situace wg staff nechal cca 3 vlákna v provozu.

Systémová chyba

Když jsem si pročítal příspěvky fanoušků pod videi kovadliny99, musel jsem se smát a bát zároveň.
Jeden příklad za všechny : autor jirik ptacek

-"Lidi proč dáváte disliky ? Jenom proto že si myslíte že je cheater neznamená že by jste mu měli dávat dis. protože u videích by se měla hodnotit kvalita a obsah videa a ne jestli je cheater nebo ne" -

Logika a smysl pro právo a spravedlnost u mladých lidí je na otřesné úrovni chazarského chanátu před rokem 800 po kr.
Dost nevím jestli jirik ptacek zná význam slov kvalita, obsah, cheater.
A takový styl příspěvku není ojedinělý, ve velmi podobném až stejném duchu se vyjadřuje drtivá většina jeho fanoušků, kteří za ním stojí...

Když se na foru vyjádří zkušení dlouholetí hráči negativně, ale slušně na adresu kovadliny99, jsou cenzurováni, nebo dostanou warning point, případně ban.

Za mne je to jasné, jak ivana, tak kajicek jsou si vědomi velké chyby. které se dopustili a nezbývá jim nic jiného než zapírat a mlžit a doufat, že celá věc vyhnije.
Za mne oba dva nekompetentní a křivé persóny co na svých místech nemají co dělat.

Užívateľov profilový obrázok
sejba
Dátum registrácie: Streda, 9. Mája 2018, 11:05

Re: KAUZA K11 - BEZ CENZURY

Príspevokod užívateľa sejba » Streda, 9. Mája 2018, 15:12

Asi že kvalitní cheater nebo tak nějak to ten Jiří myslel ,Ty vole já to udělat tak už mám perma.

Návrat na "Veřejná diskuze"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných