CHYŤ SVÉHO MAKAKA K11

Kdokoliv, cokoliv má na srdci / Feel free to leave a message
Užívateľov profilový obrázok
nalkirk
Dátum registrácie: Pondelok, 17. Augusta 2015, 15:33
Kontaktovať užívateľa:

CHYŤ SVÉHO MAKAKA K11

Príspevokod užívateľa nalkirk » Streda, 9. Mája 2018, 07:28

CITACE:
"V klane kde som pôsobil takmer 2 roky sme mali na fóre celkom zaujímavý inštitút tzv. "makaka"
O co išlo? Boli to bývali hraci co nie moc dobrým spôsobom z klanu odišli, poškodili jeho povesť alebo inak mu uškodili.
Išlo vlastne o to, ze ak sa vam podarilo na randome takého hráča stretnúť a poslali ste ho do garáže, dostali ste špeciálnu medailu. Pri tomto EDiT ma napadlo dačo podobne. Nadávaním toho zrejme veľa nedosiahneme kedže podla Wg je EDiT čistý no my možeme.
Poďme si všetci zahrať tzv "hon na Edita" Ked on môže podvádzať, nechutne sa nám pri jeho akože "obhajobach" vysmievať tak my mu tu hru možeme parádne znechutiť.
Screeny s úlovkom možeme postovat ked aj sem :)
Ja osobne ho picnem dole aj keby bol v mojom teame aj za cenu banu.. Neznášam takýchto EDIT co podvádzajú a ak sa im na to pride, klamu miesto toho, aby sa správali ako chlapi. Este keby sa sám priznal, ospravedlnil tak ok no tie jeho výhovorky to je fakt výsmech.. "

Tady můžete přidávat svoje úlovky :D
Obrázky přidávejte jako přílohy.

makak.jpg

Pro hráče který neví o co jde.
CHYŤ SI SVÉHO CC KONVALINA11.
Každý týden bude vyhodnocení screenu -LCP- a hráč klanu -LCP- za (enemy) kill konvalina11 získá 100 goldů :)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
velitel klanu -LCP-

kusiakGSR

Re: CHYŤ SVÉHO MAKAKA K11

Príspevokod užívateľa kusiakGSR » Streda, 9. Mája 2018, 11:53

Zdravím Černých Panterov! V prvom rade sa chcem poďakovať Nalkirkovi za podporu a spoluprácu.
O co mi ide? Nechcem sa zviditeľňovať ani nic podobne.. Chcem aby CZ/Sk komunita jasne ukázala ze nesúhlasíme s politikou Wg. My nie sme národ podvodníkov a klamarov a tí, čo nas chcú v takom svetle reprezentovať, musia pykať! To, co urobil CC konvalina nemá obdobu.. Nie to, ze používal zakázané módy. Takých určite každý z vas pozná viac no tým, ako sa nám smeje do tvare pri jeho obhajobe. Keby sa zachoval ako chlap, priznal sa k tomu a vzdal sa funkcie CC tak by som proti nemu nic nemal no on robí presný opak a najsmutnejšie na tom je, ze Wg sa ho zastáva. Preto tato súťaž.. Ked ho nechce potrestať Wg, potrestajme ho my!

Návrat na "Veřejná diskuze"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných